Son Haberler
Home » GENÇKON » Eğitim Gönüllüleri Ankara’da Buluştu

Eğitim Gönüllüleri Ankara’da Buluştu

Genç-Kon 12. Hizmetiçi Eğitim Programını 24 Aralık 2016 tarihinde Ankara Semerkand Kültür Merkezinde Türkiye genelindeki eğitim gönüllülerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Sunumunu Mikail Şimşek’in yaptığı program Genç-Kon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir’in “Gençliğe Değer” konuşması ile başladı. Daha sonra Genç-Kon Eğitim Kurumları Koordinatörü Mutalip Hasdemir “Otomasyon” sunumunu ve Semerkand Vakfı 6. Bölge Sorumlusu Hakan Gökçe’nin “Yönetim ve Motivasyon” konuşması ile devam etti.

Öğleden sonra ki oturumlar ise Semerkand Vakfı 8. Bölge Eğitim Sorumlusu Abdulsamet Köktaş’ın “Liseli Gençlik ve Mostar Gençlik Çalışmaları” sunumu, Semerkand Vakfı 9. Bölge Eğitim Sorumlusu Adem Şahin’in “Küçük Adımlar Büyük Adamlar” sunumunu ile devam etti. Akabinde araştırmacı yazar Hakkı Mercan’ın “Genç Sahabeler ve Gençliğin Önemi” söyleşisi ve Semerkand Vakfı 11. Bölge Eğitim Sorumlusu İsmail Ayaydın’ın “Bütçe ve Finans Çalışmaları” sunumu ile devam etti.

Son olarak Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar’ın “Suriye ve Halep Acil Eylem Planı” sunumunun ardından ikramlar ve havuz etkinliği ile 12. Hizmetiçi Eğitim Programı sona erdi.