Son Haberler
Home » GENÇKON » TGSP 7. Üye Buluşması

TGSP 7. Üye Buluşması

“TGSP 7. Üye Buluşması”, 28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında üye STK’ların katılımıyla Kocaeli Diriliş Kampı’nda gerçekleştirildi.

TGSP Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Terzi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın açılış konuşmalarıyla başlayan program, Eğitim ve İletişim Stratejileri Uzmanı Cevdet Tellioğlu’nun “STK’lar Arası İletişim” semineri ile devam etti.  Daha sonra “STK’lar Yarışıyor Kardeşlik Kazanıyor” başlıklı spor yarışması gerçekleştirildi.

Programın devamında ise TGSP Yönetim Kurulu Üyesi N. Bilal Erdoğan ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin birer selamlama konuşması gerçekleştirdiler. Ayrıca Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar da “Gençlik ve Spor Tescili Almanın Önemi” hakkında bir konuşma yaptı.

Yönetim Kurulu üyelerimiz ve üye Federasyonlarımızın da katılımıyla 5 gün süren programda çeşitli seminerler, doğa yürüyüşü, sportif faaliyetler ve istişareler gerçekleştirildi. Program; genel değerlendirme ve ödül töreni ile sona erdi.