Son Haberler
Home » Federasyonlarımız » Yurt Müdürleri Dönem Arası Hizmet İçi Eğitim Programı

Yurt Müdürleri Dönem Arası Hizmet İçi Eğitim Programı

27-30 Ocak 2015 – Kayseri

Semerkand Vakfı Eğitim Birimi “Yurt Müdürleri Dönem Arası Hizmetiçi Eğitim Programı” 27-30 Ocak 2015 tarihlerinde Kayseri Özel Gül Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda gerçekleştirildi.

Yurtlar Genel Müdürü Muhammet Raşit Güngör’ün açılış konuşmasıyla başlayan program, 11. Merkez Eğitim Sorumlusu İsmail Ayaydın’ın “Personel ve Öğrenci Toplantıları-Usul ve Üslup” konulu oturumunun ardından 12. Merkez Eğitim Sorumlusu Fatih Kök’ün “Mostar Gençlik Faaliyetleri-Öğrencilerle Ünsiyet Kurma” konulu oturumu gerçekleşti.

İkinci gün 7. Merkez Eğitim Sorumlusu Yahya Küçükhasan’ın “Vakıf Hizmetlerinin Geldiği Nokta” konulu oturumu gerçekleşti. Üçüncü gün ise Kayseri Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Yunus Karadağ’ın “Madde Bağımlılığı” ve Fayda Akademi yöneticilerinden Yusuf Hakkı Bakırhan’ın “Öğrencilerimizin Kariyer Planını Nasıl Yaparız?” konulu oturumu gerçekleşirken dördüncü gün de Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Benli’nin “Vakıf Çalışmalarında Temsil ve Sabır” konulu oturumu gerçekleşti. Dört gün boyunca yurt müdürlerine işleyişle ilgili teknik, teorik, kurumsal vb. bilgilerin aktarımında bulunan Yurtlar Genel Müdürü Muhammet Raşit Güngör, ev sahipliğinde bulunan Kayseri Eğitim Birimi ve Gül Yurdu’na teşekkürlerini iletti.

Hizmetiçi eğitim programlarında eğitimlerin yanı sıra düzenlenen sosyal faaliyetlerle bir dönemin yorgunluğunu da atan katılımcılar ikinci dönem için muhabbet ve heyecanla görev yaptıkları illere döndüler.

AÇILIŞ ÇALIŞTAY ERCİYES HİZMETTE TEMSİL VE SABIR KAPANIŞ MADDE BAĞIMLILIĞI SEMİNERİ TOPLANTI USÜL VE USLÜBU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir