Son Haberler
Home » GENÇKON » Eğitim Gönüllülerimiz Gençlik İçin Buluştu

Eğitim Gönüllülerimiz Gençlik İçin Buluştu

GENÇKON 14. Hizmetiçi Eğitim Programı, 12-13 Ekim tarihinde Ankara Semerkand Kültür Merkezi’nde Türkiye genelindeki eğitim gönüllülerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Programımız, GENÇKON Genel Başkanı Ahmet Sözbilir’in “Bir Gençlik Tasavvuru” başlıklı konuşması ile başladı. Daha sonra Gençlik Hizmetleri Koordinatörü Muhammet Raşit Güngör’ün “Sahadan Güzel Örnekler” sunumu ve programımıza ilk kez katılan il eğitim gönüllülerimizle “Hoşgeldiniz” toplantısı ile devam etti.

Bu sene, eğitim gönüllülerimizden gelen öneriler doğrultusunda “Sahadan Fikirler” başlığıyla çalıştaylar organize ettik. Program genelinde “Haftasonu Kursları”, “Burs ve Kaynak Geliştirme” ve  “Semerkand Gençlik” çalışmalarını masaya yatırarak yeni fikirler ve çözüm önerilerine ulaştık.

“Bölgesel Değerlendirmeler” toplantımız akabinde ise sahneyi gençler aldı. İlahi, türkü ve şiir dinletisi ile konuklarımız yorgunluklarını attılar.

Programımız GENÇKON Genel Başkanı Ahmet Sözbilir ve 6. Bölge Vakıf Başkanı Hakan Gökçe’nin kapanış konuşmasının ardından sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi.

Tüm misafirlerinize ve programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.