Son Haberler
Home » GENÇKON » Genç-Kon Hibe Programı

Genç-Kon Hibe Programı

Okul öncesi eğitimden yüksek öğrenime kadar, tüm dünyadaki çocuk ve gençler için, serbest zaman faaliyeti ve yaygın eğitim çalışmaları yapan kurumların gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlayan bir çatı organizasyonu olan Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu olarak ;

Amacımız, bünyemizde bulunan federasyon ve üyelerinin sayısını arttırmak, gençlik ile ilgili benzer organizasyonların yaygınlaşmasını sağlamaktır.
Hedefimiz, sosyal yönü güçlü, özgüveni yüksek değerlerine sahip ve yaşadığı topluma hizmet etmek için gönüllü bir gençliğin inşasına katkı sağlamaktır.

Yayınladığımız bu Hibe Programı ile, ülke gençliğinde proje kültürünün oluşması ve yaygınlaşması, gençlerin topluma faydalı projeler üretmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

Proje Teklifleri : 15 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu’na genckon2015@gmail.com adres üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Program kapsamında desteklenecek proje türleri, desteğin miktarı ve kapsamı, kimlerin başvurabileceği, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı konuları ile ilgili detaylar Uygulama Kılavuzunda açıklanmıştır.

Programla ilgili sorularınızı aşağıdaki adreslerden sorabilirsiniz.

Telefon : 0216 305 04 36
E-posta adresi : genckon2015@gmail.com

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Belgeleri aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz…
PROGRAM UYGULAMA KILAVUZU
BAŞVURU BELGELERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir