Son Haberler
Home » GENÇKON » Gençkon’dan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay’a Hediye

Gençkon’dan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay’a Hediye

Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde Genç-Kon’unda içinde bulunduğu içinde bulunduğu gençlik STK’ları bir araya geldi.

İstanbul Fatih’de bulunan Topkapı Sosyal Tesislerindeki iftara birçok vakıf ve dernek başkanı katılırken Genç-Kon’u, Genç-Kon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir temsil etti.

Bu önemli buluşmada ayrıca Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Ogan, Bakanlık Müsteşarı Faruk Özçelik, GSB Bakan müşavirlerinden Faruk Özçelik, Ömer Faruk Terzi, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Gençlik STK’larından yaklaşık bine yakın davetli yer aldı.

İftar sonrasında konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ülkemizin geleceğini şekillendirecek gençlerin yetişmesine verdiği önemi vurguladı. Kılıç, “Çok şükür sizlerle beraber ülkemizin ve milletimizin geleceğini şekillendirecek olan gençlerimize hizmet etmek, onların geleceklerini daha iyi hazırlayabilmek için çalışıyoruz. Bu bizim için gerçekten önemli” ifadelerini kullandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı iftar programına davetli olarak katılan Genç-Kon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir, programın sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a “Semerkand’tan Mostar’a” tablosunu hediye etti.

1 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir