Son Haberler
Home » GENÇKON » Online Bilgi Yarışması

Online Bilgi Yarışması

YARIŞMAYA KATILIM ŞARTLARI

* Yarışmaya katılmak için GENÇKON youtube kanalına üye olmak gerekmektedir. (http://www.youtube.com/genckon)

* Kanala abone olmadan yarışan yarışmacılarımız, dereceye girseler bile geçersiz sayılacaktır.

* Yarışmaya katılım için iki ekrana sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar internet bağlantısı olan 2 telefon olabilir veya 1 telefon, 1 pc veya tablet olabilir. (önerilen)

* Yarışmanın soruları youtube üzerinden canlı yayında görülecek olup, cevaplar telefondan khaoot uygulaması ile verilecektir.

* Yarışmaya katılım, canlı yayında vereceğimiz oyun kodu ile https://kahoot.it/ adresine girilip, Game Pin bölümüne oyun kodunu yazarak onaylayıp, ardından nickname bölümüne Türkçe karakter ile adınızı soyadınızıyazarak onayladıktan sonra gerçekleşmektedir. (http://youtu.be/SYbOiJmdrds) (Bu linkten bir video yardımıyla öğrenebilirsiniz.

* Katılımcılar, yarışmaya Türkçe karakter ile kendi isim soy isim ile katılmak zorundadır. Yabancı karakter, uygunsuz nickname ile katılan yarışmacılar dereceye girseler bile geçersiz sayılacaktır.

* Uzun ismi olan yarışmacılar ilk ismini kısaltarak girebilirler. Nickname bölümü belli bir karakter sayısında olduğu için duruma göre uygun nickname girilmelidir.

* Yarışmaya her yaş grubundan katılım sağlanabilir. Katılımcıların GENÇKON youtube kanalına üye olmaları yeterlidir.

* Her yarışmada dereceye giren yarışmacıların, yarışma sonunda telefonlarındaki khaoot uygulamasında dereceye girdiğini (ilk 3’e) gösterir ekran görüntüsünü, iletişim bilgileri ile birlikte “bilgi@genckon.org” mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

* Dereceye girenlerin ödül ve teslim işlemleri hakkında bilgilendirme, resmi mail adresi üzerinden kendilerine geri dönüş yapılarak bildirilecektir.

 

GENÇKON