Son Haberler
Home » GENÇKON » “Vefatının 100. Yılında Sultan II. Abdülhamid Han’ı Anlamak” Programlarımız Başladı

“Vefatının 100. Yılında Sultan II. Abdülhamid Han’ı Anlamak” Programlarımız Başladı

Vefatının 100.  yılında Sultan Abdülhamid Han’ı daha iyi tanımak, yaptığı hizmetleri ve projeleri anlatmak, üzerine atılan asılsız iddialara cevap vermek ve Ulu Hakan olduğunu göstermek için Türkiye genelinde gerçekleştireceğimiz “Vefatının 100. Yılında Sultan II. Abdülhamid Han’ı Anlamak” programlarımız başladı.

10 Şubat’ta Sancaktepe – Semerkand İş Merkezi ve 11 Şubat’ta Üsküdar – Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programlara izleyiciler yoğun ilgi gösterdi.

Semerkand İş Merkezi’nde gerçekleşen program Genç-Kon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir’in açılış konuşmasıyla başladı. Yazar Ali Sözer’in moderatörlüğünde gerçekleşen programda yazar Davut Bayraklı ve Ozan Bodur Sultan Abdülhamid Han gerçeğini farklı pencerelerden anlattılar. Programın sonunda ise Sahne Gençler etkinliği kapsamında üniversiteli gençler performanslarını sergilediler.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa ise yazar Davut Bayraklı ve Ozan Bodur katıldı. 4. Üsküdar kitap Fuarı çerçevesinde gerçekleşen etkinliğe pek çok kitapsever katıldı.